Albsig shoqeri sigurimesh
Shape Shape
About Us
About Us
About Us

JU NDIHMOJMË TË SIGURONI MBULIMIN QË JU PËRSHTATET MË SHUMË

"Nëse kërkoni partnerin e besueshëm në çdo hap të jetës, Albsig është zgjedhja e duhur."

Icon

28 Degë në gjithë Shqipërinë

Icon

300 Agjentë që ju përgjigjen në çdo kohë

Agjentët tanë kanë ekspertizë në vlerësimin e rreziqeve dhe mundësojnë fleksibilitet në krijimin e policës së volitshme për buxhetin tuaj.

avatar

Na Kontaktoni: +355 (0) 44502060

PËRSE JEMI ZGJEDHJA MË E MIRË?

01


Ne jemi lider në treg për sigurimet vullnetare.

02


Mbajmë rekordin në shpejtësinë e dëmshpërblimit.

03


Investojmë çdo ditë në përmirësimin e shërbimit.

18+

Vite Eksperiencë

Why Choose Us

MBI 35 PRODUKTE SIGURIMI QË JU MBROJNË NË ÇDO ASPEKT TË JETËS

Shape

BLOG

Shape
Tirana
17°
Fair
06:3418:28 CEST
Feels like: 17°C
Wind: 10km/h SSE
Humidity: 90%
Pressure: 1006.1mbar
UV index: 0
ThuFriSatSunMon
23/16°C
27/16°C
26/14°C
24/12°C
25/11°C

Kursi i Këmbimit

MonedhaÇmimi në LEKNdryshimi në %
EUR116.57-0.77%
USD116.53-0.69%
GBP134.18-1.33%
CHF121.64-0.34%
TRY6.38-0.04%
KWD376.56+0.06%
Tirana
17°
Fair
06:3418:28 CEST
Feels like: 17°C
Wind: 10km/h SSE
Humidity: 90%
Pressure: 1006.1mbar
UV index: 0
ThuFriSatSunMon
23/16°C
27/16°C
26/14°C
24/12°C
25/11°C

Kursi i Këmbimit

MonedhaÇmimi në LEKNdryshimi në %
EUR116.57-0.77%
USD116.53-0.69%
GBP134.18-1.33%
CHF121.64-0.34%
TRY6.38-0.04%
KWD376.56+0.06%
Na Kontaktoni

   Open chat
   Na Kontaktoni
   Mirë se vini në ALBSIG
   Përshendetje !
   Si mund t'ju ndihmojmë ?

   Blini sigurimin TPL Online:
   💳 BLI TPL Online
   Blini sigurimin Shendeti ne Udhetim Online:
   💳 BLI SHU Online